english
vijesti
kolumna M. Pansini
članice HFS-a
download
filmski kviz
o nama
produkcija
nakladništvo
festivali
medijska škola
forum
pretraživač
linkovi
impressum
 

Film očima mladih; priča ide dalje

Polaznici projekta Film očima mladih kojeg financira Zaklada Kultura nova su u petak 7.2.2025. započeli s pisanjem scenarija za svoj nadolazeći kratki film.

Polaznici su zajedno s mentorom odlučili zapisivati zanimljiva događanja iz njihovog života na tjednoj bazi. Ta događanja zatim pretvaraju u scenarij za kratkometražni film koji će eventualno i snimiti. Priče su raznolike, od smiješnih scena do zabrinjavajućih. Ono što pokušavamo postići ovakvim načinom rada jest razvijanje timskog duha tako što će polaznici i mentor se pobliže upoznati, a sve svoje priče moći će podijeliti sa svojim vršnjacima. Također Kino klub Sisak započinje s eksperimentalnim programom pod nazivom Art terapija. Od svih polaznika u sklopu programa očekuje se da će napraviti konačni prozivod, no u toj izradi će savladati niz soft vještina koje će im pomoći u svakodnevnom životu. Također na radionicama u sklopu projekta polaznici će dobiti priliku maknuti se od stresne svakodnevnice te na kreativan i inovativan način se opustiti putem druženja s vršnjacima i izrade filmova.

Nadamo se da će pokus uroditi plodom te da ćemo našim polaznicima i članovima kluba stvoriti smirujuće i kreativno okruženje u kojem će moći izraziti svoju maštovitu stranu.

Pridruži nam se i ti, ništa te ne košta, a naučiti možeš puno!


pošalji link | verzija za printanje

Upisi u godišnje grupe Filmsko-kreativnog studija VANIMA 2024./2025. 18.09.2024.
Korak do filma –> Otvorene prijave! 18.09.2024.
DUFF 2024. – Izabrani filmovi za ovogodišnji festival 18.09.2024.
SVIJET TRAŽI GALETU! 11.09.2024.
U Kinu Edison otvorena 29. Filmska revija mladeži i 17. Four River Film Festival 11.09.2024.
Filmska radionica u Gunji uz redateljicu Daliju Dozet 11.09.2024.
Otvorene su prijave za 56. Reviju hrvatskog filmskog stvaralaštva 11.09.2024.
U Kino klubu Split u subotu očekuje nas masterclass slovenskog redatelja Karpa Aćimovića Godine 11.09.2024.
Gostujuće projekcije slovenskog avangardnog filma u Kino klubu Split 11.09.2024.
Sanjarenje o prostorima sjećanja 11.09.2024.
111-120/5927
Maillot nba pas cher
I thought that after two years, I knew replica handbags that Beatrice was a small gucci replica handbag in Pierre's many hermes replica handbags . I didn't expect it to be handbag replica positive result. Beatrice transformed this "night club little prince" into a happy replica handbags .





















Statistika posjeta